হ'ম | মাইগ'ভ

অভিগম্যতা
অভিগম্যতা সঁজুলিসমূহ
ৰং সমন্বয়
পাঠৰ আকাৰ
নেভিগেশ্বন এডজাষ্টমেণ্ট

মাইগ'ভ ৰ নিবিদাসমূহ

মাইগভ

মাই গভ হৈছে ভাৰত চৰকাৰৰ নাগৰিক জড়িতকৰণ মঞ্চ। ই ডিজিটেল ইণ্ডিয়া কৰ্প'ৰেশ্যনৰ অধীনত এটা স্বতন্ত্ৰ ব্যৱসায়িক বিভাগ, ই ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু তথ্য প্ৰযুক্তি মন্ত্ৰালয়ৰ অধীনত এটা ধাৰা 8 কোম্পানী। অনুগ্ৰহ কৰি মাইগ'ভ-ৰ দ্বাৰা প্ৰকাশিত নিবিদাসমূহ তলত চাওক (https://www.mygov.in).

বৰ্তমান নিবিদাসমূহ

ক্ৰমিক নং শিৰোনাম নিবিদা/RFP লিংক জাৰি কৰা তাৰিখ অন্তিম তাৰিখ
1 Request for Proposal for Selection of Agency to Manage MyGov IT Infrastructure ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 748 KB) 16/05/2024 Pre bid date: 22/05/2024 at 12:00 Hrs
Last date of submission: 06/06/2024 at 17:00 Hrs
Opening of Bid: 06/06/2024 at 17:30 Hrs.

Closed Tenders

ক্ৰমিক নং শিৰোনাম নিবিদা/RFP লিংক জাৰি কৰা তাৰিখ অন্তিম তাৰিখ
1 প্ৰিবিড প্ৰশ্নৰ উত্তৰ আৰু সংশোধন 1 - এম্পেনেল ইভেন্ট মেনেজমেণ্ট, প্ৰিন্টিং আৰু ভিডিঅ' ক্ৰিয়েচন সহ সম্পাদনা এজেন্সীলৈ এম্পেনেলমেণ্টৰ বাবে অনুৰোধ (RFE) ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 157 KB) 3/02/2023 17.02.2023 by 06:00 PM
Opening of Bid: 20.02.2023 by 12:00 PM
2 ইভেণ্ট মেনেজমেণ্ট, প্ৰিণ্টিং আৰু ভিডিঅ' ক্ৰিয়েশ্যন কম এডিটিং এজেঞ্চিসমূহক ইপেনেলমেণ্টৰ বাবে অনুৰোধ (আৰএফই) ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 584 KB) 25/01/2023 17.02.2023 by 06:00 PM
Opening of Bid: 20.02.2023 by 12:00 PM
3 মাইগভৰ বাবে ৱেব আৰু মোবাইল গেম এপ্লিকেচনৰ বিকাশৰ বাবে সংস্থাসমূহৰ এম্পেনেলমেণ্ট ( RFE )ৰ বাবে অনুৰোধ ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 262 KB) 07/11/2023 প্ৰি বিড তাৰিখ: 15 নৱেম্বৰ 2023 আবেলি 12 বজাত

দাখিলৰ অন্তিম তাৰিখ: 04 ডিচেম্বৰ 2023 আবেলি 5 বজালৈ

নিবিদা খোলা: 05 ডিচেম্বৰ 2023 সন্ধিয়া 5 বজালৈ
4 মাইগভৰ সৈতে তালিকাভুক্তিৰ বাবে প্ৰভাৱশালী বিপণন সংস্থা বাছনি কৰাৰ বাবে অনুৰোধ ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 517 KB) 10/03/2023 প্ৰি বিড তাৰিখ: 15 মাৰ্চ 2023 আবেলি 12 বজাত

দাখিলৰ অন্তিম তাৰিখ: 10 এপ্ৰিল 2023 সন্ধিয়া 5 বজালৈ

নিবিদা মুকলি: 11 এপ্ৰিল 2023 সন্ধিয়া 5 বজালৈ
5 মাইগ'ভৰ বাবে এনালাইটিক ছলিউশ্যন ৰূপায়ণৰ বাবে ৰূপায়ণ এজেন্সীৰ বাবে প্ৰস্তাৱৰ বাবে অনুৰোধ (RFP) ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 851 KB) 27/04/2023 পূৰ্ব নিবিদা তাৰিখ: 04-মে-2023 12:00 বজাত

দাখিলৰ অন্তিম তাৰিখ: 18-মে-2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা

নিবিদা খোলা: 19-মে-2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা
6 মাইগভৰ বাবে বিশ্লেষণ সমাধান ৰূপায়ণৰ বাবে ৰূপায়ণ সংস্থাৰ বাবে প্ৰস্তাৱৰ বাবে অনুৰোধ (RFP)ৰ বাবে সংশোধন 1 ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 77 KB) 04/05/2023 সংশোধিত প্ৰাক নিবিদা সভা: 11-মে-2023 12:00 বজাত

নিবিদা দাখিল সমাপ্তি তাৰিখ: 25-মে-2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা

নিবিদা খোলাৰ তাৰিখ: 26-মে-2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা
7 মাইগভৰ বাবে ডিজিটেল ষ্টুডিঅ'ৰ ডিজাইন, ইনষ্টল, পৰীক্ষা, আয়োগ, পৰিচালনা আৰু পৰিচালনাৰ বাবে চিষ্টেম ইণ্টিগ্ৰেটৰ বাছনিৰ বাবে RFP ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 1.63 MB) 18/05/2023 প্ৰি বিড মিটিং: 24-মে-2023 আবেলি 12:00 বজাত

নিবিদা দাখিল সমাপ্তি তাৰিখ: 07 জুন -2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা

নিবিদা খোলাৰ তাৰিখ: 08 জুন-2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা
8 11 মে 2023 তাৰিখে অনুষ্ঠিত এনালিটিক্স RFP বাবে পূৰ্ব নিবিদাৰ সঁহাৰি ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 244 KB) 18/05/2023
9 মাইগ'ভৰ বাবে এনালাইটিক ছলিউশ্যন ৰূপায়ণৰ বাবে ৰূপায়ণ এজেন্সীৰ বাবে প্ৰস্তাৱৰ বাবে অনুৰোধ (RFP) ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 263 KB) 25/05/2023 সংশোধিত নিবিদা দাখিল সমাপ্তি তাৰিখ: 01-জুন-2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা

সংশোধিত নিবিদা খোলাৰ তাৰিখ: 02-জুন-2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা
10 মাইগ'ভৰ বাবে এনালাইটিক ছলিউশ্যন ৰূপায়ণৰ বাবে ৰূপায়ণ এজেন্সীৰ বাবে প্ৰস্তাৱৰ বাবে অনুৰোধ (RFP) ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 263 KB) 02/06/2023 সংশোধিত নিবিদা দাখিল সমাপ্তি তাৰিখ: 08-জুন-2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা

সংশোধিত নিবিদা খোলাৰ তাৰিখ: 09-জুন-2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা
11 মাইগভৰ বাবে ICT মেনপাৱাৰ আউটচৰ্চিং সেৱাৰ বাবে সেৱা প্ৰদানকাৰী বাছনিৰ বাবে আৰএফপি ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 112 KB) 07/06/2023 নিবিদা দাখিল সমাপ্তি তাৰিখ: 22-জুন-2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা

নিবিদা মুকলিৰ তাৰিখ: 22-জুন-2023 05:30 PM
12 মাইগভৰ বাবে ডিজিটেল ষ্টুডিঅ'ৰ ডিজাইন, ইনষ্টল, পৰীক্ষা, আয়োগ, পৰিচালনা আৰু পৰিচালনাৰ বাবে চিষ্টেম ইণ্টিগ্ৰেটৰ বাছনিৰ বাবে RFP ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 269 KB) 14/06/2023 সংশোধিত নিবিদা দাখিল সমাপ্তি তাৰিখ: 21 জুন 2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা

সংশোধিত নিবিদা খোলাৰ তাৰিখ: 22 জুন-2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা
13 মাইগভৰ বাবে ICT মেনপাৱাৰ আউটচৰ্চিং সেৱাৰ বাবে সেৱা প্ৰদানকাৰী বাছনিৰ বাবে আৰএফপি ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 135 KB) 19/06/2023 সংশোধিত নিবিদা দাখিল সমাপ্তি তাৰিখ: 26 জুন 2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা

সংশোধিত নিবিদা খোলাৰ তাৰিখ: 26 জুন-2023 সন্ধিয়া 05:30 বজা
14 মাইগভৰ বাবে প্ৰচাৰ অভিযান চলোৱাৰ বাবে এজেন্সি বাছনি ৰ বাবে RFP আৰু অভিযানবোৰৰ ফলাফল চাবলৈ এটা ইণ্টাৰেক্টিভ ডেশ্বব'ৰ্ড ৰ বিকাশ, এ জি ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 88 KB) 03/10/2023 সংশোধিত নিবিদা দাখিল সমাপ্তি তাৰিখ: 09.10.2023 সন্ধিয়া 06:00 বজা

সংশোধিত নিবিদা খোলাৰ তাৰিখ: 09.10.2023 সন্ধিয়া 06:30 বজা
15 মাইগভৰ বাবে ICT মেনপাৱাৰ আউটচৰ্চিং সেৱাৰ বাবে সেৱা প্ৰদানকাৰী বাছনিৰ বাবে আৰএফপি ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 135 KB) 19/06/2023 সংশোধিত নিবিদা দাখিল সমাপ্তি তাৰিখ: 26 জুন 2023 সন্ধিয়া 05:00 বজা

সংশোধিত নিবিদা খোলাৰ তাৰিখ: 26 জুন-2023 সন্ধিয়া 05:30 বজা
16 মাইগভৰ সৈতে প্ৰভাৱশালী বিপণন সংস্থাৰ ব্যস্ততাৰ বাবে উদ্ধৃতিৰ বাবে অনুৰোধ (RFQ) ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 193 KB) 14/12/2023 উদ্ধৃতি দাখিল সমাপ্তি তাৰিখ 23/05/2023 আবেলি 4.00 বজালৈ

ই-মেইলৰ জৰিয়তে: tender[at]mygov[dot]in
17 মাইগভৰ সৈতে তালিকাভুক্তিৰ বাবে প্ৰভাৱশালী বিপণন সংস্থা বাছনি কৰাৰ বাবে তালিকাভুক্তিৰ বাবে অনুৰোধ (RFE) ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 516 KB) 14/12/2023 প্ৰি-বিড মিটিং: 15/03/2023 12:00 বজাত।

প্ৰশ্ন দাখিলকৰাৰ অন্তিম তাৰিখ: 15/03/2023 18:00 বজাৰ ভিতৰত

নিবিদা/প্ৰস্তাৱ দাখিলৰ অন্তিম তাৰিখ: 17:00 বজাত 27/03/2023।

প্ৰাক-যোগ্যতা আৰু যোগ্যতাৰ প্ৰস্তাৱ মুকলি কৰা: 28/03/2023 তাৰিখে 17ঃ00 বজাত।
18 মাইগভৰ সৈতে প্ৰিণ্টিং সেৱাৰ বাবে এম্পানেল সংস্থাসমূহক এম্পানেলমেণ্টৰ অনুৰোধ ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF - 473 KB) 25/01/2024 প্ৰকাশৰ তাৰিখ: 25 - জানুৱাৰী - 2024 05:00 সন্ধিয়া

প্ৰাক নিবিদা প্ৰশ্ন দাখিলৰ তাৰিখ: 02-ফেব্ৰুৱাৰী-2024 05:00 সন্ধিয়া

নিবিদা দাখিলৰ তাৰিখ: 14-Feb-2024 05:00 সন্ধিয়া