ঘৰ | MyGov

অভিগম্যতা
অভিগম্যতা সঁজুলিসমূহ
ৰং সমন্বয়
পাঠৰ আকাৰ
নেভিগেশ্বন এডজাষ্টমেণ্ট

পৰিৱৰ্তনৰ 9 বছৰৰ ওপৰত ব্লগক আমন্ত্ৰণ জনোৱা

পৰিৱৰ্তনৰ 9 বছৰৰ ওপৰত ব্লগক আমন্ত্ৰণ জনোৱা
আৰম্ভণি তাৰিখঃ
May 23, 2023
অন্তিম তাৰিখঃ
Jun 23, 2023
23:45 PM IST (GMT +5.30 Hrs)
দাখিল বন্ধ

বিগত ন বছৰত মাননীয় প্ৰধানমন্ত্ৰী শ্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ গতিশীল নেতৃত্বত নাগৰিক কেন্দ্ৰিক শাসনৰ দিশত এক দৃষ্টান্তমূলক পৰিৱৰ্তন ঘটিছে। গুৰুত্বপূৰ্ণ ...

বিগত ন বছৰত মাননীয় প্ৰধানমন্ত্ৰী শ্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ গতিশীল নেতৃত্বত নাগৰিক কেন্দ্ৰিক শাসনৰ দিশত এক দৃষ্টান্তমূলক পৰিৱৰ্তন ঘটিছে। সমাজ আৰু অৰ্থনীতিৰ প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰতে গুৰুত্বপূৰ্ণ বিকাশ ঘটিছে
পৰিৱৰ্তনৰ 9 বছৰৰ বিষয়ে সজাগতা বিয়পাবলৈ। মাইগভে বিভিন্ন খণ্ডৰ সৃষ্টিশীল মনক এই সময়ছোৱাত সংঘটিত উন্নয়নৰ ওপৰত তেওঁলোকৰ ধাৰণা ভাগ বতৰা কৰিবলৈ আমন্ত্ৰণ জনাব বিচাৰে। যিকোনো বিষয়বস্তুৰ ওপৰত লিখিব লগা এটা ব্লগ যিয়ে পৰিৱৰ্তনৰ ৯ বছৰৰ ওপৰত আলোকপাত কৰে।

মনত ৰাখিবলৈ আঙুলিয়াই দিয়ক:
1. প্ৰতিযোগিতাৰ বিষয়বস্তু মনত ৰাখিব লাগে।
2. অংশগ্ৰহণকাৰীসকলে ইংৰাজী আৰু হিন্দী দুয়োটাভাষাতে একাধিক প্ৰবিষ্টি দাখিল কৰিব পাৰে। কিন্তু অংশগ্ৰহণকাৰীয়ে দাখিল কৰা ভাষা (ইংৰাজী বা হিন্দী) নিৰ্বিশেষে কেৱল এটা প্ৰবিষ্টি বাছনি কৰা হ'ব।

পৰিতোষ:
হিন্দী আৰু ইংৰাজী দুয়োটা ভাষাৰ পৰা শীৰ্ষ 10টা স্থান লাভ কৰা প্ৰতিযোগীক নগদ 5,000 টকাৰ পুৰস্কাৰ প্ৰদান কৰা হ'ব

জমা দিয়াৰ অন্তিম তাৰিখঃ 23 জুন, 2023

চৰ্ত আৰু চৰ্তৰ বাবে ইয়াত ক্লিক কৰক (PDF 128KB)

এই কাৰ্যৰ অধীনত দাখিল কৰা গোচৰসমূহ
547
মুঠ
0
অনুমোদিত
547
পৰ্যালোচনাৰ অধীনত
Reset